Hakkımızda

AHMET LASTİK SERVİSİ

Hakkımızda:

Ahmet Lastik Servisi 35 yıllık deneyimin ardından 2016 yılında kurulan AhmetLastik Servisi, Kıbrıs Gazimağusa büyük sanayi bölgesinde yer almaktadır. Firmamız daima müşteri kazanma odaklı çalışmakta olup en uygun fiyat garantisini ve kaliteli markaları sizlere sunmaktadır.

Ahmet Lastik Servisi ltd. olarak bünyemizde birçok lisanslı lastik markası bulundurarak , uzun yıllar tecrübeye sahip, son derece yetenekli ve bilgili teknisyen ve mekanik çalışanları ile sektöre hizmet vermekteyiz.
Michelin, Lassa, pirelli, hankook ve daha bir çok büyük üreticilerin otomobilleri ve kamyonları için eksiksiz bir lastik markası hizmeti sunmaktayız.
Müşterilerimize jant ve aksesuarları ile birlikte geniş lastik hizmeti skalamızı sağlamakta ve akü değiştirme gibi otomotiv hizmetlerini de yürütmekteyiz. Hedef kitlemizde ticari araç sahipleri de yer almakta ve bu araçlar için de lastik ve servis imkanlarımız bulunmaktadır.
Amacımız, müşteri beklentilerini üst düzeyde karşılayarak akü değişimi, jant değişimi, lastik ve lastik hizmetleri sunmak ve uzun vadeli müşteri ilişkileri geliştirmektir. Hizmet ve ürünlerimizde güveni ön planda tutarak lastikleriniz bizlere emanet diyoruz.

DEĞERLERİMİZ:

Yaptığımız her işte bizi ortak paydada birleştiren değer Güven;
Kadın ya da erkek olsun tüm müşterilerimiz için vazgeçilmez!

SÖZÜMÜZ:

Ahmet Lastik servisi, sizin ve araçlarınızın hareketliliğini sürdürmenin önemini biliriz. Söz konusu lastik ve araç bakım çözümleri olduğunda, Ahmet Lastik servisi’in yöntemlerine inanırız:

  • Uzman çözümler
  • Dürüst tavsiyeler
  • Müşteri odaklı yaklaşım

If you’re a student, have you considered hiring an essay writing service. In the end, issues with homework plagarism check are common for students at every level. High-achieving students also aren’t able to finish the same homework tasks that other students do. The good news is that EssayHelpers will be there to assist! Here’s a look at what to consider when choosing an essay writing service. Find out more. – Essay Write Help –

Hemen Arayın!